Hangug Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hangug Dreams

un forum pentru discutii si rpg
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Petrecere in pijama EmptyWed Apr 01, 2020 2:00 am by Jr.

» Hey, hey, hey
Petrecere in pijama EmptyFri Dec 13, 2019 11:21 pm by Jr.

» Chatul tau
Petrecere in pijama EmptyFri Dec 13, 2019 11:20 pm by Jr.

» Buna tuturor
Petrecere in pijama EmptyMon Dec 09, 2019 10:28 am by da Vinci

» Bunaaa!
Petrecere in pijama EmptyFri Dec 06, 2019 10:46 am by Jr.

» La tara
Petrecere in pijama EmptyWed Dec 04, 2019 8:30 am by Jr.

» Chat
Petrecere in pijama EmptyWed Dec 04, 2019 8:28 am by Jr.

» 4 MINUTE plqaylist
Petrecere in pijama EmptyWed Dec 04, 2019 8:28 am by Jr.

» Jeni Nicolau
Petrecere in pijama EmptyWed Jun 20, 2018 9:11 am by da Vinci

Top posters
da Vinci
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Admin
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Suk Eun
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Jr.
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Invader Lamu
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Mishu
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Korean_Kiss
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Chau Mei
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Kim Jung
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Buble
Petrecere in pijama I_vote_lcapPetrecere in pijama I_voting_barPetrecere in pijama I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Petrecere in pijama

Go down 
AuthorMessage
Invader Lamu
Slujnica
Slujnica
Invader Lamu


Mesaje : 55
Onoare : 79
Popularitate : 10
Data de inscriere : 2013-02-09
Localizare Localizare : Romania
Joburi : Student

Petrecere in pijama Empty
PostSubject: Petrecere in pijama   Petrecere in pijama EmptyWed Apr 12, 2017 8:45 am

Sanara:

Eram acasa la prietena mea si ii spun:

-Aiko, mi-a venit o idee. Ce ar fi sa iti inviti cele mai bune prietene care ma cunosc deja si sa organizam o petrecere in pijamale in casuta de papusi? Ideea sta in felul urmator:

Jumatate dintre noi se vor micsora si vor tine o petrecere in pijama in casuta de papusi iar jumatate raman la dimensiunea normala si o vor tine aici in dormitor. Astfel se va crea premisa ca ele care raman la marime normala sa se joace cu noi ca si cum am fi papusile lor in timpul acestei petreceri in pijamale. Suna bine?

Si m-am gandit la asta: Eu, Katrina, Josephine, Selene si tu. Noi 5 vom fi cele micsorate iar 5 prietene ale tale raman la dimensiune normala. Fiecare dintre prietenele tale va avea astfel cate o papusa care suntem noi.
Back to top Go down
 
Petrecere in pijama
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hangug Dreams :: • JUST 4 FUN • :: RPG :: Spatiul actiunii-
Jump to: