Hangug Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hangug Dreams

un forum pentru discutii si rpg
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyWed Apr 01, 2020 2:00 am by Jr.

» Hey, hey, hey
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyFri Dec 13, 2019 11:21 pm by Jr.

» Chatul tau
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyFri Dec 13, 2019 11:20 pm by Jr.

» Buna tuturor
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyMon Dec 09, 2019 10:28 am by da Vinci

» Bunaaa!
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyFri Dec 06, 2019 10:46 am by Jr.

» La tara
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyWed Dec 04, 2019 8:30 am by Jr.

» Chat
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyWed Dec 04, 2019 8:28 am by Jr.

» 4 MINUTE plqaylist
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyWed Dec 04, 2019 8:28 am by Jr.

» Jeni Nicolau
Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyWed Jun 20, 2018 9:11 am by da Vinci

Top posters
da Vinci
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Admin
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Suk Eun
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Jr.
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Invader Lamu
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Mishu
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Korean_Kiss
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Chau Mei
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Kim Jung
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Buble
Noua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_lcapNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_voting_barNoua ambasadoare a Fairytopiei  I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Noua ambasadoare a Fairytopiei

Go down 
AuthorMessage
Invader Lamu
Slujnica
Slujnica
Invader Lamu


Mesaje : 55
Onoare : 79
Popularitate : 10
Data de inscriere : 2013-02-09
Localizare Localizare : Romania
Joburi : Student

Noua ambasadoare a Fairytopiei  Empty
PostSubject: Noua ambasadoare a Fairytopiei    Noua ambasadoare a Fairytopiei  EmptyWed Apr 12, 2017 8:37 am

Ma aflam acasa la prietena mea stand pe un scaunel de papusa pe birou langa laptop in timp ce ea se uita pe internet.
-Vroiam sa te intreb draga mea prietena daca esti bucuroasa ca a onoarea de a avea in casa nu doar o zana ci pe insasi printesa lor. si o alta intrebare ar fi daca ai dori sa devii ambasadoarea Fairytopiei. Dar asta ar insemna ca pe perioada mandatului de ambasador vei fi la fel de mica ca si mine si cand vei reveni in lumea ta iti vei pastra dimensiunea de papusa si ar trebui sa ai in familie o fetita care inca se mai joaca cu papusile care sa aiba grija de tine. Sau poate fi o buna prietena. Te aveam mai de mult in vedere dar acum e ocazia perfecta deoarece parintii tai sunt plecati in strainatate si nu se vor mai intoarce timp de 3 ani. Cam atat timp va fi si mandatul tau de ambasador al Fairytopiei. In calitate de ambasador va trebui sa negociezi cu diferite regate din dimensiunea magica. Dar in fiecare weekend vei reveni aici in lumea ta pe post de papusa.
Back to top Go down
 
Noua ambasadoare a Fairytopiei
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tema noua ( reprezentativa )

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hangug Dreams :: • JUST 4 FUN • :: RPG :: Spatiul actiunii-
Jump to: